Usługi czyszczenia tapicerki meblowej w Krakowie

Czyszczenie tapicerki krzeseł i foteli

Cennik prania tapicerki meblowej

Telefon odbieramy od 7:00 do 21:00 - 7 dni w tygodniu
* minimalna kwota zamówienia 150
**dojazd w Krakowie GRATIS
Opinie zadowolonyh klientów
  • Już drugi raz korzystamy z żoną z usług firmy Kwazar Group w celu wyczyszczenia dywanów oraz mebli tapicerowanych w domu, co przy dzieciach jest konieczne i plamy często są trudne. Pracownicy firmy za każdym razem pięknie doczyścili meble tapicerowane, a także zadbali o porządek po skończonej pracy. Ogromny plus za zabezpieczenie drewnianych podłóg przed wodą.
    Polecam :)
  • Świetna firma. Wczoraj wieczorem zadzwoniliśmy z prośbą o pranie narożnika i materacow. Dzis wszystko juz bylo bardzo profesjonalnie wyczyszczone. Na zdjeciach mozna zobaczyc kolor wody po czyszczeniu naroznika i wyobrazic jak brudne to bylo, pomimo tego ze nie widac. Zdjecia przed i po mowia same za siebie.
    Cena też jest bardzo przystępna, nie doliczali żadnych ukrytych kosztow. Bardzo polecam!
  • Bardzo profesjonalna firma jak i usługa! Zdecydowanie bez zastrzeżeń. Polecam na przyszłość.
  • Dodra firma. Bardzo dziękuje za czysty materac i sofa. Wszystko szybko i na czas
  • Z usług firmy KWAZAR korzystam od dłuższego czasu, najczęściej czyszczenie tapicerek (narożniki, sofy, tapczany), pranie materaców oraz kompleksowe sprzątanie mieszkań (po wyprowadzkach). Jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetny kontakt z firmą, zawsze punktualnie i profesjonalnie. Szczerze mogę polecić.

Zapraszamy również do usług prania tapicerki meblowej z innej kategorii

Często zadawane pytania o praniu tapicerki foteli, krzeseł i puf w Krakowie

Pracujemy 6 dni w tygodniu, czyli od poniedziałku do soboty, pomiędzy 8.00-18.00. Niestandardowe godziny omawiamy indywidualnie.
Uwagi:
Zapewniamy, że większość plam i nieprzyjemnych zapachów zostaje skutecznie usunięta.
Jednakże, nie możemy zagwarantować, że każda stara plama lub trudny do wyeliminowania zapach zostanie całkowicie usunięty. Jeśli źródło zapachu znajduje się głęboko w strukturze mebla, może istnieć ryzyko, że zapach pozostanie.
Dlatego zalecamy zgłaszanie nam wszelkich problemów, takich jak uporczywe plamy lub specyficzne zapachy, przed przystąpieniem do procesu czyszczenia.
Dzięki temu będziemy mogli dobrać właściwe środki chemiczne i podejść do czyszczenia z większą precyzją, zapewniając satysfakcję z efektów.

Firma KWAZAR świadczy usługi czyszczenia tapicerki i wykładzin na terenie Krakowa oraz najbliższych miejscowości. Obszar działania został zaznaczony na mapie jako przykład naszego zasięgu