Pranie tapicerki meblowej Kraków i okolice

Usługa z dojazdem do klienta: czyszczenie narożnika, kanapy, fotela, krzesła, pufy, materaca, wykładzin i dywanów na terenie miasta Kraków i okolic

Usługi czyszczenia tapicerki meblowej, materacy, kanap, wykładzin i dywanów w Krakowie

Zamówić pranie tapicerki meblowej z darmowym dojazdem w Krakowie i okolicach można telefonicznie lub przez formularz zamówienia.

Aktualnie w cenniku zniżka -10% na wszystko

Przesuń w lewo (zdjęcie) i zobaczysz efekt po praniu kanapy:
Gwarantujemy wysoką jakość usług i zadowolenie klienta!

Cennik prania tapicerki meblowej

Telefon odbieramy od 6:00 do 21:00 - 7 dni w tygodniu

* aktualnie w cenniku -10% na wszystko
** minimalna kwota zamówienia 100
*** dojazd w Krakowie gratis
**** przy zamówieniu ONLINE usługa na wybór GRATIS:
1 - zabieg przeciwalergiczny
2 - pielęgnacja mebli
Uwaga:
Nie nadajemy gwarancji, że każda plama zejdzie, szczególnie stare plamy oraz ślady po próbach samodzielnego czyszczenia.
Jeśli chodzi o nieprzyjemne zapachy, to tez prawie w każdym z przypadków udaje nam się je pozbyć. Może zostać zapach tylko jeśli jego źródło znajduje się głęboko w gąbce mebla.
Żeby uniknąć sytuacji niezadowolenia prosimy naszych klientów zgłaszać problemy (na przykład że kanapa była zasikana) przed czyszczeniem. Pozwoli nam to dobrać odpowiedni środek chemiczny.
Opinie zadowolonyh klientów
Gwarancja jakości
Przez 6 lat działalności w usługach sprzątania i czyszczenia mebli wypracowaliśmy wzorową reputacje wśród firm i klientów indywidualnych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody czyszczenia tapicerki i środki chemiczne, by każdy przedmiot mebli tapicerowanych, materac lub wykładzina na nowo odzyskali swoją czystość, a Państwo cieszyli się najdłużej jak to możliwe.

Nic tak nie daje zadowolenia z pracy, jak efekt końcowy po praniu mebli i uśmiech klienta. Każdy klient zostaje zadowolony i to właśnie jest nasz cel.

Wejdź i zobacz naszą historię na Instagram lub Facebook.
Dlaczego warto wybrać firmę KWAZAR
 • Szybki Czas Realizacji
  Na życzenie klienta ustalamy najwygodniejsze terminy wykonania usług. Przyjmujemy zamówienia nawet w najbliższe 24H.
 • Gwarancja Zadowolenia
  Dotrzymując się odpowiednej metody, gwarantujemy 100% zadowolenie klienta z efektu czyszczenia.
 • Przyjazne Ceny
  Brak ukrytych kosztów. Cena usługi zawsze jak w cenniku na stronie.
 • Profesjonalny Sprzęt i Środki
  Posiadamy specjalistyczne odkurzacze ekstrakcyjne oraz wykorzystujemy środki, dedykowane do każdego rodzaju tkaniny.
Nasze realizacje

Dlaczego warto czyścić meble tapicerowane i materace

Kanapy, narożniki, krzesła i materace są tymi elementami wyposażenia mieszkania, których używa się prawie codziennie. W materacach i sofach z czasem gromadzą się alergeny, kurz i brud. Dodatkowo na tapicerce powstają różnego pochodzenia plamy oraz ślady samodzielnego czyszczenia.

Dzięki praniu ekstrakcyjnemu tapicerki meblowej:

 • Usuwamy wszystkie roztocza, bakterie, brud i pył, znajdujące się w środku mebli
 • Przywracamy czystość mebli, usuwając trudne plamy i brzydkie zapachy.
 • Odzyskujemy kolor i świeżość.

Co to jest metoda ekstrakcyjna prania tapicerki meblowej

Przy czyszczeniu tapicerki meblowej i wykładzin stosujemy metodę ekstrakcyjną, która również jest nazywana metodą natryskowo-ssącą lub praniem "na mokro".

Pranie ekstrakcyjne odbywa się w ten sposób, że na tkaninę rozpryskujemy przygotowany roztwór środku chemicznego, który rozpuszcza i wiąże brud. Następnie pierzemy i wypłukujemy brud i pozostałości detergentu z tkaniny przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego (ekstraktora).

Zaletą czyszczenia ekstrakcyjnego w porównaniu do innych metod oraz sposobów domowych jest naprawdę skuteczne usunięcie brudu, o co świadczy efekt końcowy. Meble po praniu wyglądają jak nowe. Odpowiednie ciśnienie natryskiwania pozwala wypłukać brud z głębi tapicerki, a dzięki dużej mocy ssącej skutecznie odsysa się zbędna woda z pranej tkaniny, nie zostawiając szansy powstania zacieków po wyschnięciu. Pozostała niewielka wilgoć szybko odparowuje z czyszczonego mebla.

Gwarancja na pranie tapicerki w naszej firmie

Każdą usługę wykonujemy tylko i wyłącznie w sposób, który gwarantuje pełne zadowolenie klienta. Po wykonaniu usługi klienci mogą zgłosić usterkę do 72 godzin, czyli w przypadku zamawiania prania, na przykład przed wyjazdem na weekend, można sprawdzić efekt prania nawet po powrocie.
Nie udzielamy gwarancji na uszkodzoną tapicerkę lub wykładzinę, jak również na usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz niektórych plam. Uprzedzamy klienta jeszcze przed praniem, jeśli oceniamy że wybrane plamy nie nadają się do czyszczenia.

Terminy wykonania usługi na terenie Krakowa

W przypadkach pilnych przyjmujemy zamówienia nawet "na dziś". Jednak żeby dobrać najwygodniejszy termin rekomendujemy zadzwonić lub wypełnić formularz z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-18.00. Niestandardowe godziny omawiane są indywidualnie.

Usuwanie plam i zapachów

W większości przypadków po czyszczeniu tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną wszystkie plamy i zabrudzenia znikają. Odnawia się nawet kolor tapicerki. Natomiast niektóre plamy mogą spowodować uszkodzenie tkaniny i wtedy już je nie usuniemy. Dlatego nie nadajemy gwarancji, że każda plama zejdzie, szczególnie stare plamy oraz ślady po próbach samodzielnego czyszczenia.
Jeśli chodzi o nieprzyjemne zapachy, to tez prawie w każdym z przypadków udaje nam się je pozbyć. Może zostać zapach tylko jeśli jego źródło znajduje się głęboko w gąbce mebla.
Żeby uniknąć sytuacji niezadowolenia prosimy naszych klientów zgłaszać problemy (na przykład że kanapa była zasikana) przed czyszczeniem. Pozwoli nam to dobrać odpowiedni środek chemiczny.

Jak przygotować meble i mieszkanie do usługi czyszczenia

Najczęściej pytacie czy jest potrzeba wyciągnąć rzeczy ze schowku kanapy. Tak, wnęka powinna być opróżniona, ponieważ jest ryzyko namoczenia.
Jeśli chodzi o pomieszczenie, to jedynym przygotowaniem do wizyty naszego pracownika będzie dostęp do czyszczonych mebli, a także wody i prądu.

Najczęściej zadawane pytania o praniu tapicerki meblowej w Krakowie

Wszystkie ceny wraz z przykładowymi zdjęciami mebli są w naszym cenniku.
KWAZAR realizuje zamówienia w Krakowie i najbliższych okolicach. Przykładowy obszar zaznaczony na mapie poniżej.
Masz pytania lub watpliwości? Skorzystaj z krótkiego formularza i wyślij swoją wiadomość.
Odezwiemy się jak najszybciej i napewno znajdziemy rozwiązanie.
Przeczytałem i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.